سومین نشست شورای سیاست‌گذاری "دهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی" برگزار شد.
10 آبان 1395

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه ، این جلسه با حضورآقایان، دکتر رضا قراخانلو رئیس همایش، دکتر حمید آقا علی نژاد دبیرکل همایش، دکتر محمدرضا کردی معاون علمی همایش، دکتر محمد جوادی پور معاون فرهنگی و بین الملل همایش، عبدالله آقاجانی معاون اجرایی و دبیران کمیته هاى تخصصى همایش برگزار شد.

در این نشست گزارش معاون اجرایی همایش در خصوص تالارهای برگزاری همایش مطرح و مرکز همایش های بین المللی دانشگاه شهید بهشتی تهران به عنوان محل برگزاری همایش تعیین شد.

همچنین در این نشست در مورد شعار همایش، استادان خارجی همایش، و سخنرانان اصلی داخلی، عناوین کارگاه ها و نشست های تخصصی بحث و تبادل نظر و تصمیم گیری به عمل آمد.

شایان ذکر است "دهمین همایش بین‌المللی علوم ورزشی" در تاریخ 6 و 7 اردیبهشت ماه  1396 با محورهای: "روان شناسی ورزشی و رفتار حرکتى" ، "فیزیولوژی و تغذیه ورزشی" ، "بیومکانیک، مهندسی و فناوری ورزشی" ، "آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی"، "جامعه شناسی، حقوق، تاریخ و فلسفه ورزشی" و "مدیریت، ارتباطات، اقتصاد و گردشگری ورزشی" در تهران برگزار می شود. علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی: thconf.ssrc.ac.ir10 مراجعه نمایند.